قوانین استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی شیرینی انار

شیرینی انار افتخاردارد به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی عرضه محصولات شیرینی در استان اصفهان میزبان سفارشات شما شهروندان عزیز باشد.

جهت حفظ انسجام کاربری سایت و راحتی کاربران قوانینی وضع شده است که خواهشمندیم پیش از استفاده از سایت آن ها را بطور کامل مطالعه فرمایید. این قوانین به صورت کامل در این بخش منتشر شده اند و ممکن است در هر زمان تغییر کنند. لذا لطفاً جهت مشاهده آخرین قوانین سایت به بخش “قوانین سایت” مراجعه فرمایید.

* این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

*مدت زمان تحویل کیک ها و شیرینی های روز، ۲ تا ۴ ساعت پس از نهایی شدن خرید و پرداخت کردن وجه آن می باشد.

*نهایت ساعت مجاز برای خرید و سفارش کیک روز ساعت ۱۴ هر روز می باشد و در صورتی که ساعت از ۱۴ گذشته باشد یک کیک مشابه با هماهنگی مشتری جایگزین خواهد شد و یا برای روز آینده سفارش ثبت و آماده خواهد شد .

*امکان لغو سفارش، حداکثر تا 30 دقیقه بعد از ثبت سفارش وجود دارد و بعد از آن امکان لغو وجود ندارد.


*کیک های تولد و سفارشی بدلیل دست ساز بودن و تولید بصورت روزانه ممکن است تا حدی کم و قابل قبول در رنگ و تیپ با عکس تفاوت پیدا کنند که این امر کاملا طبیعی می باشد و مشتری حق اعتراض نسبت به این امر را ندارد.

* ساعت کاری فروشگاه اینترنتی شیرینی انار مطابق با ساعات کاری فروشگاه فیزیکی(۸ الی ۲۳) می باشد

 * منظور از واژه فروشگاه اینترنتی شیرینی انار ، نشانی اینترنتی  www.shirinianar.com  می باشد.

* هر بازدیدکننده سایت را یک کاربر می نامیم حتی اگر این بازدید کننده در سایت ثبت نام نکرده باشد.

* فروشگاه اینترنتی شیرینی انار  تمام سفارشات سایت را از محصولاتی که در فروشگاه فیزیکی به فروش میرسد تامین می نماید.

* منظور از نهایی شدن فرایند خرید ، تکمیل و یا ثبت سفارش ، طی نمودن کلیه مراحل ذیل می باشد:

۱- انتخاب کالا و تکمیل تمامی موارد مشخص شده در فرم سفارش
۲- واریز وجه طبق فاکتور صادره
۳- پیگیری سفارش توسط خریدار واخذ تایید از فروشگاه
در صورت عدم تکمیل موارد  فوق از نظر فروشگاه سفارشی ثبت نگردیده است.

* درخواست سفارشاتی که مطابق با اخلاق ، عرف و قوانین جمهوری اسلامی نباشد رد شده و سایت هیچ مسئولیتی در قبال اجرای آنها نخواهد داشت.

* هنگام سفارش ، ثبت شماره ثابت و همراه معتبر و قابل دسترسی برای خریداران الزامی است،  در صورت عدم پاسخگویی یا دسترسی شماره ثبت شده، فروشگاه مختار است حتی در صورت واریز وجه سفارش مشتری را لغو نماید.

* قیمتها تماما مطابق با قیمت های فروشگاه فیزیکی بوده و هیچگونه هزینه مازاد برای کاربران نخواهد داشت.قیمت ها ممکن است بدون اطلاع کاربران تغییر کند.

*قیمتی معتبر است که در زمان قطعی شدن سفارش مشتری در سایت منظور گردیده است.

* سفارش خود را با دقت ثبت کنید، ثبت سفارش به منزله اطلاع کامل از توضیحات محصول و قوانین سایت می باشد ، پس از ثبت سفارش فروشگاه هیچ مسئولیتی در قبال بازگشت وجه نخواهد داشت. در مواقعی که نیاز است تغییراتی در سفارش صورت گیرد، می توانید با شماره پشتیبانی ۰۳۱۳۲۳۰۶۲۲۰ تماس حاصل فرمایید.

* در قسمت متن تبریک ، متن کاملا مطابق متن ارسالی مشتری خواهد بود و هرگونه اشتباه اعم از تایپی و املایی و … به عهده مشتری خواهد بود.

* دکور و تزیینات کیک مشابهت تقریبی با طرح انتخابی مشتری خواهد داشت و ممکن است شباهت کامل با طرح مورد نظر نداشته باشد.

* جزییات و لوازم استفاده شده در کیک نظیر گل و عروسک و غیره بر اساس موجودی و صلاحدید کیک ساز قابل تغییر می باشد.

* سایز و نسبت ابعاد با توجه به وزن درخواستی مشتری ممکن است تغییر کند.

* در سفارش کیک وزن ها تقریبی بوده و ممکن است با نظر کیک ساز افزایش یابد ، که در این صورت با مشتری هماهنگی های لازم صورت می پذیرد.

* در ارسال عکس دقت فرمایید؛ برای چاپ عکس روی کیک فایل بارگذاری شده یا ارسالی توسط مشتری عینا برای چاپ ارسال می شود ، بنابراین مسولیت هرگونه مشکل اعم از کیفیت ، نویز ، ترام ، ایرادات ، واترمارک و هر چیزی که در فایل ارسالی بوده به عهده مشتری خواهد بود و فروشگاه وظیفه ای در قبال گوشزد و یا ویرایش در مورد ایرادات فایل ارسالی ندارد.

* حداقل فاصله زمانی بین ثبت سفارش تا آماده شدن محصول:

کیک عروسی و فوندانت و فیگور: ۳ روز (به استثنای اعیاد و مناسبت ها که تا ۵ روز قابل افزایش است.)

کیک خامه ای و تصویری و دسر: ۲ روز (به استثنای اعیاد و مناسبت ها که تا ۳ روز قابل افزایش است.)

سفارشات بالای ۱۰ کیلو : ۱ روز (به استثنای اعیاد و مناسبت ها که تا ۲ روز قابل افزایش است.)

سایر محصولات: ۲ ساعت (به استثنای اعیاد و مناسبت ها که تا ۴ ساعت قابل افزایش است.)

این زمان با توجه به شرایط جانبی نظیر موجودی و یا نوع محصول و یا شلوغی فروشگاه قابل افزایش است.

در صورتی که زمان درخواستی شما برای آماده شدن کمتر از موارد فوق بود، با شماره ۰۳۱۳۲۳۰۶۲۲۰ تماس حاصل فرمایید.

* با توجه به موارد فوق، مشتری ملزم به انتخاب صحیح تاریخ و ساعت تحویل می باشد ، عدم انتخاب صحیح زمان ممکن است منجر به لغو سفارش و یا تاخیر در تحویل سفارش گردد که مسئولیت آن به عهده مشتری خواهد بود.

* ارسال ها تنها در ساعت کاری فروشگاه انجام می گردد و به درخواست خارج از این ساعت ترتیب اثر داده نمی شود، در صورتی که خارج از ساعت کاری سفارشی ثبت شود ، پیگیری سفارش و ارسال در اولین زمان ممکن در ساعت کاری روز بعد انجام خواهد شد که بر اساس اولویت سفارش های ثبت شده ممکن است این زمان افزایش یابد.

* در صورت لغو سفارش به هر دلیل مسئولیت خسارات وارده به عهده مشتری بوده و فروشگاه ملزم به بازگشت مبلغ نخواهد بود.

* زمان ذکر شده برای تحویل سفارش صرفا زمانی تقریبی بوده واین امکان وجود دارد تا تحت تاثیر شرایط خارج از فروشگاه این زمان افزایش یابد و یا حتی منجر به لغو سفارش گردد.

* هزینه ارسال سفارش با مشتری می باشد که هنگام تحویل به پیک پرداخت می گردد

* افرادی که از پرداخت آنلاین استفاده می نمایند در صورت عدم تایید سفارش آنها به هر دلیل، وجه پرداختی آنها با توجه به سیستم بانکی حداکثر تا ۷۲ ساعت مسترد خواهد شد

* مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه می باشد. در صورت بروز مشکل، مبلغ پرداختی به حساب شما از طریق بانک مربوطه عودت داده خواهد شد.

* چنانچه از روش پرداخت کارت به کارت استفاده می نمایید پس از پرداخت شماره پیگری پرداخت را از طریق تلفن ۰۳۱۳۲۳۰۶۲۲۰ اطلاع دهید

* هرگونه ثبت سفارش و تایید پرداخت از طریق پیامک به شماره همراه وارد شده در زمان ثبت سفارش ارسال می گردد لذا در وارد کردن شماره تلفن دقت لازم را مبذول فرمایید.

* در صورتی که پرداخت طبق فاکتور صادر شده برای سفارش صورت نگیرد ( چه از جانب مشتری چه اختلال در سیستم بانکی) سفارش بعد از ۱۵ دقیقه لغو شده و فروشگاه نسبت به این سفارش هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

* ملاک تعیین مبلغ دقیق قابل پرداخت ، قیمت محصول بر اساس کیلوگرم می باشد و قیمت مشخص شده در فاکتور صادره تقریبی بوده و به عنوان بیعانه در نظر گرفته می شود و پس از وزن کشی در فروشگاه فیزیکی مبلغ قابل پرداخت مشخص و اعلام می گردد از این رو این مبلغ ممکن است افزایش و یا کاهش یابد، که در صورت افزایش مبلغ، مشتری و در صورت کاهش مبلغ، فروشگاه ملزم به پرداخت مابه التفاوت می باشد.

* استفاده از نام کاربری مناسب به منظور ثبت نام در سایت الزامی می باشد. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اکانت کاربر حذف خواهد شد. حتی المقدور نام کاربری را با حروف انگیسی به جای فارسی ایجاد نمایید.

* از نوشتن نام های تجاری و یا تبلیغات تجاری پرهیز کنید. در صورتی که ارسال های مذکور مربوط به تبلیغات تجاری باشند توسط مدیریت سایت حذف خواهند شد و در صورت تکرار این عمل توسط کاربر ، آن اکانت برای همیشه بسته خواهد شد.

* مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس، به عهده کاربر است . در صورت ارسال اطلاعات اشتباه و به موجب آن هر گونه وقفه و یا عدم تحویل سفارش ، هزینه ی سفارش و ارسال غیر قابل بازگشت خواهد بود.

* تمامی سفارشات اینترنتی در سایت فروشگاه شیرینی انار، بایگانی می شود و در صورت نیاز قابل رجوع خواهد بود.

* سایت شیرینی انار امکان ایجاد واعمال تغییرات در سایت و پروفایل کاربران را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می دارد.

* سایت شیرینی انار این حق را برای خود محفوظ می دارد تا پیگیری های لازم را در چهارچوب قوانین پیرامون جبران خسارات وارده در پی ارسال اطلاعات اشتباه از سوی کاربران به عمل آورد.

* سایت شیرینی انار این حق را برای خود محفوظ می دارد تا بصورت مستقل ، در هر زمان و بنابر صلاحدید خود هر سفارش و یا نام کاربری را لغو نماید.

* در صورت مشاهده هر گونه ارسال توهین آمیز، تمسخر آمیز و یا مسائل و مشکلات شخصی و یا بی احترامی به کاربران دیگر، مدیران و مسئولان سایت و فروشگاه فیزیکی، به کاربر خاطی اخطار داده می شود و در صورت لزوم کاربری وی مسدود خواهد شد.

*  با حضور در  این سایت مسئولیت خرید ، رفتار و ارسالهای خود را در سایت به عهده خواهید گرفت.

* استفاده از سایت شیرینی انار به منزله مطالعه و پذیرش کلیه قوانین و مقررات سایت می باشد. از اینرو هیچ ادعایی از جانب کاربر مبنی بر عدم اطلاع از مقررات پذیرفته نخواهد بود.